Çalışma izni başvurusu nasıl yapılır

Çalışma İzni Belgesi Görseli

Türkiye’da Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde yabancı çalışma izni e-devlet hizmetler bölümündeki ”Yabancıların Çalışma İzinleri Otomasyon Sistemi” sekmesinden sonra e-imza ile giriş seçilerek yada T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı hizmetleri internet sayfasındaki ”Çalışma İzni Başvuru Sistemi” bölümünden giriş yapılarak e-calismaizni uygulaması ekranına TC kimlik numarası yazılır ve elektronik imza ile imzalanarak giriş yapılır.

İka Göç Danışmalık Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belge danışmanlık hizmetleri kapsamında ‘yeterlilik belgesi‘ sahibi yasal bir yabancılara hizmet veren çalışma izni danışmanlık şirketidir. Yabancıların yasal izinleri başvurusu olan ”çalışma izni” ile ilgili tüm işlemlerini %100 garanti ve güvenilirlik çerçevesi içinde yapmaktayız. Sizde size özel imkân ve ekonomik fiyat avantajlarından faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

E-imza ”Elektronik İmza” nedir?

Elektronik imza; e-devlet uygulaması üzerinde birden fazla hizmet uygulamasında online işlem yapabilmek için gerekli olan ıslak imza niteliğinde olup içindeki akıllı kart ile işlem yapılabilen çipe e-imza denir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir